priboljšek za pse jetra tresties bits, vitakraft, 120g
Spar
Tuš

vitakraft

priboljšek za pse jetra tresties bits, vitakraft, 120g

Pakiranje: 120 g

od2,62 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,62–3,25 € · prihranite do 0,63 €

Cena na enoto: od 21,83 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,49 €2,62 €-25%

21,83 €/kg

Poslastica Treaties bits, jetra, 120g

Spar

Spar

Na zalogi

3,34 €3,25 €-3%

27,08 €/kg