hrana za zunanje ptice vita garden, vitakraft, 850g
Spar
Mercator
Tuš

vitakraft

hrana za zunanje ptice vita garden, vitakraft, 850g

Pakiranje: 850 g

od2,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 2,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €+5%

2,93 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

2,93 €/kg

hrana za ptice v naravi vita garden, 850 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,49 €

2,93 €/kg

Hrana za ptice v naravi, Vitagarden, 850g