mokra hrana za pse govedina in jetra, cesar, 150g
Spar
Mercator
Tuš

cesar

mokra hrana za pse govedina in jetra, cesar, 150g

Pakiranje: 150 g

od1,15 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,15–1,49 € · prihranite do 0,34 €

Cena na enoto: od 7,67 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,15 €+6%

7,67 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,45 €

9,67 €/kg

Pašteta za pse Cesar, govedina, jetra, 150 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €+34%

9,93 €/kg

hrana za pse, govedina in jetra, cesar, 150 g