jogurt jagoda in rabarbara, ego, 150g
Spar
Tuš

ego

jogurt jagoda in rabarbara, ego, 150g

Pakiranje: 150 g

od0,68 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,68–0,79 € · prihranite do 0,11 €

Cena na enoto: od 4,53 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,68 €

4,53 €/kg

Jogurt Ego, jagoda, rabarbara, 150 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €0,79 €-28%

5,27 €/kg