žitna kašica rižolino lino, podravka, 150g
Spar
Mercator
Tuš

lino

žitna kašica rižolino lino, podravka, 150g

Pakiranje: 150 g

od2,62 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,62–3,49 € · prihranite do 0,87 €

Cena na enoto: od 17,47 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,49 €2,62 €-25%

17,47 €/kg

Rižolino 150 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,19 €2,69 €-16%

17,93 €/kg

rižolino, lino, 150 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €+9%

23,27 €/kg