otroška zobna pasta jagoda, vademecum, 50ml
Spar
Mercator
Tuš

vademecum

otroška zobna pasta jagoda, vademecum, 50ml

Pakiranje: 50 ml

od2,07 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,07–2,89 € · prihranite do 0,82 €

Cena na enoto: od 41,40 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,07 €

41,40 €/L

otroška zobna pasta vademecum jagoda, 50 ml

Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €

49,80 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,89 €

57,80 €/L

Otroška Zobna Pasta Vademecum Junior Jagoda 50 ml