kisla smetana pomurske m., 180g
Spar
Mercator
Tuš

pomurske mlekarne

kisla smetana pomurske m., 180g

Pakiranje: 180 g

od1,11 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,11–1,69 € · prihranite do 0,58 €

Cena na enoto: od 6,17 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,48 €1,11 €-25%

6,17 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,55 €

8,61 €/kg

Kisla smetana Pom.mlekarne, 180g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

9,39 €/kg

kisla smetana, 20 % m.m., pomurske mlekarne, 180 g