čokolada bounty, 5/1, 285g
Spar
Mercator
Tuš

bounty

čokolada bounty, 5/1, 285g

Pakiranje: 285 g

od4,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 15,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,49 €

15,75 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,49 €

15,75 €/kg

čokolada bounty, 5-pack, 285 g, (5 x 57 g)

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,49 €

15,75 €/kg

Desert Bounty, 5-pack, 285 g