smetana za kuhanje brzo&fino, dukat, 200g
Spar
Mercator
Tuš

dukat

smetana za kuhanje brzo&fino, dukat, 200g

Pakiranje: 200 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,89 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 6,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,89 €1,29 €-32%

6,45 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

9,45 €/kg

smetana za kuhanje, dukat, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,89 €

9,45 €/kg

Smetana za Kuhanje Dukat 20% m.m. 200 g