dražeji rum kokos, casali, 300g
Mercator
Tuš

casali

dražeji rum kokos, casali, 300g

Pakiranje: 300 g

od4,89 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 4,89–5,29 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 16,30 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

6,99 €4,89 €-30%

16,30 €/kg

bonboni rum kokos, casali, 300 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

6,99 €5,29 €-24%

17,63 €/kg

Bonbon draže Casali, rum, kokos, 300g