kakavovi keksi z mlečno čokolado cookie sensations, milka, 156g
Spar
Mercator
Tuš

milka

kakavovi keksi z mlečno čokolado cookie sensations, milka, 156g

Pakiranje: 156 g

od2,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,09–2,89 € · prihranite do 0,80 €

Cena na enoto: od 13,40 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €2,09 €-25%

13,40 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,85 €

18,27 €/kg

Keksi Milka, sensation, soft inside, 156g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €

18,53 €/kg

piškoti senstations s čokolado in kakavom, milka, 156 g