čokoladna tortica, kraš, 25g
Spar
Mercator
Tuš

kras

čokoladna tortica, kraš, 25g

Pakiranje: 25 g

od0,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,49–0,64 € · prihranite do 0,15 €

Cena na enoto: od 19,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,61 €0,49 €-20%

19,60 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,63 €0,54 €-14%

21,60 €/kg

napolitanka tortica original, kraš, 25 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,64 €

25,60 €/kg

Napolitanke Tortica, čokolada, 25g