bonboni 505 s črto, kraš, 100g
Spar
Mercator
Tuš

kras

bonboni 505 s črto, kraš, 100g

Pakiranje: 100 g

od0,88 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 0,88–0,99 € · prihranite do 0,11 €

Cena na enoto: od 8,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,04 €0,88 €-15%

8,80 €/kg

bonboni 505, s črto, kraš, 100 g

Spar

Spar

Na zalogi

0,99 €+68%

9,90 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,99 €

9,90 €/kg

Bonboni 505 s črto, sadni, 100g