žvečjivi bonboni grozdje, mentos, 38g
Spar
Mercator
Tuš

mentos

žvečjivi bonboni grozdje, mentos, 38g

Pakiranje: 38 g

od1,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,19–1,23 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 31,32 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,19 €+68%

31,32 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €+20%

31,32 €/kg

bonboni, grozdje, mentos, 38 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,23 €+3%

32,37 €/kg

Bonboni Mentos, grozdje, 38g