frutabela višnja, 30g
Spar
Mercator
Tuš

frutabela

frutabela višnja, 30g

Pakiranje: 30 g

od0,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,79–0,89 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 26,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,79 €+68%

26,33 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,79 €

26,33 €/kg

Rezina Frutabela, višnja, 30g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €+29%

29,67 €/kg

žitna ploščica z višnjami, frutabela, 30 g