čokoladni jajček kinder joy, ferrero, 20g
Spar
Mercator
Tuš

kinder

čokoladni jajček kinder joy, ferrero, 20g

Pakiranje: 20 g

od1,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,69–1,79 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 84,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,69 €+67%

84,50 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,74 €+3%

87,00 €/kg

Desert Kinder Joy, 20g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €+13%

89,50 €/kg

čokoladni jajček joy, kinder, 20 g