polnozrnati piškoti s sadjem frutta, grancereale, 250g
Spar
Mercator
Tuš

grancereale

polnozrnati piškoti s sadjem frutta, grancereale, 250g

Pakiranje: 250 g

od2,45 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,45–2,49 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 9,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,45 €

9,80 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

9,96 €/kg

piškoti, muesli in sadje, grancereale, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,49 €

9,96 €/kg

Keksi Grancereale, ovseni kos.,sadje,250g