zeliščni bonboni originalni, ricola, 50g
Spar
Mercator
Tuš

ricola

zeliščni bonboni originalni, ricola, 50g

Pakiranje: 50 g

od1,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,69–1,80 € · prihranite do 0,11 €

Cena na enoto: od 33,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,69 €

33,80 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €

35,80 €/kg

zeliščni bonboni, brez sladkorja, ricola, 50 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,80 €

36,00 €/kg

Bonboni Ricola, zeliščni, 50g