koruzni tortilla čips z okusom sira, la fiesta, 200g
Spar
Mercator
Tuš

la fiesta

koruzni tortilla čips z okusom sira, la fiesta, 200g

Pakiranje: 200 g

od1,20 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,20–2,79 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 6,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,20 €

6,00 €/kg

Tortilla Čips Nacho Sir Lafiesta 200 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,69 €1,99 €-26%

9,95 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

13,95 €/kg

tortilja čips z nacho sirom, la fiesta, 200 g