frutabela soja in malina, 35g
Spar
Mercator
Tuš

frutabela

frutabela soja in malina, 35g

Pakiranje: 35 g

od0,79 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 0,79–0,89 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 22,57 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,79 €

22,57 €/kg

žitna ploščica z malinami, frutabela, 35 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,89 €0,79 €-11%

22,57 €/kg

Rezina Frutabela, soja, malina, 35g

Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €+35%

25,43 €/kg