sadni bonboni fruit mix, pez, 6/1, 51g
Spar
Mercator
Tuš

pez

sadni bonboni fruit mix, pez, 6/1, 51g

Pakiranje: 51 g

od1,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,09–1,19 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 21,37 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €

21,37 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,18 €

23,14 €/kg

Bonboni Pez, mango, mix, 6/1, 51g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

23,33 €/kg

sadni bonboni, pez, 51 g