čokoladne bananice casali, 300g
Spar
Mercator
Tuš

casali

čokoladne bananice casali, 300g

Pakiranje: 300 g

od3,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,99–4,11 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 13,30 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €+67%

13,30 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €+43%

13,30 €/kg

čokoladne bananice, casali, 300 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,11 €+3%

13,70 €/kg

Desert Casali banane, čokoladne, 300g