sadni gumijevi bonboni z vitamini smile gummi, nimm2, storck, 100g
Spar
Mercator
Tuš

nimm 2

sadni gumijevi bonboni z vitamini smile gummi, nimm2, storck, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,19–1,25 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 11,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,19 €+34%

11,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €+25%

11,90 €/kg

sadni bonboni smile gummi, nimm2, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,25 €+26%

12,50 €/kg

Bonboni Nimm2, soft, sadni z vitamini, 100g