biskvit z želejem choco dessert raspberry, milka, 147g
Spar
Mercator
Tuš

milka

biskvit z želejem choco dessert raspberry, milka, 147g

Pakiranje: 147 g

od1,27 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,27–1,79 € · prihranite do 0,52 €

Cena na enoto: od 8,64 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,69 €1,27 €-25%

8,64 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,69 €+31%

11,50 €/kg

Keksi Milka, malina, 147g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €+29%

12,18 €/kg

keksi choco dessert z malinin nadevom, milka, 147 g