čokoladna bananica bananko, kraš, 30g
Spar
Mercator
Tuš

bananko

čokoladna bananica bananko, kraš, 30g

Pakiranje: 30 g

od0,52 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 0,52–0,61 € · prihranite do 0,09 €

Cena na enoto: od 17,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,52 €

17,33 €/kg

čokoladni penasti desert bananko, kraš, 30 g

Spar

Spar

Na zalogi

0,57 €

19,00 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,61 €

20,33 €/kg

Desert Bananko, 30g