mlečna čokolada z rižem, mikado, 225g
Spar
Mercator
Tuš

mikado

mlečna čokolada z rižem, mikado, 225g

Pakiranje: 225 g

od3,99 €najceneje v Spar

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 17,73 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

3,99 €

17,73 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

17,73 €/kg

čokolada z rižem, mikado, 225 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,99 €

17,73 €/kg

Čokolada mlečna Mikado, riževa, 225 g