čokolada snickers, 50g
Spar
Mercator
Tuš

snickers

čokolada snickers, 50g

Pakiranje: 50 g

od1,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,19–1,29 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 23,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,19 €+55%

23,80 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,23 €+3%

24,60 €/kg

Desert Snickers, 50g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €+25%

25,80 €/kg

čokolada classic, snickers, 50 g