keksi s kakavom cocoa zoo leibniz, bahlsen, 100g
Spar
Mercator
Tuš

bahlsen

keksi s kakavom cocoa zoo leibniz, bahlsen, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,95 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,95–1,99 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 19,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,95 €+99%

19,50 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,95 €+99%

19,50 €/kg

Keksi Leibniz, Zoo jungle, 100g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+101%

19,90 €/kg

keksi leibniz zoo jungle, bahlsen, 100 g