bonboniera merci zelena, storck, 250g
Spar
Mercator
Tuš

merci

bonboniera merci zelena, storck, 250g

Pakiranje: 250 g

od6,69 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 26,76 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,69 €+22%

26,76 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,69 €+25%

26,76 €/kg

bonboniera, merci, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,69 €

26,76 €/kg

Bonbonjera Merci, knusper, finest sel.,250g