bonboniera čokoladne kroglice lešnik lindor, lindt, 200g
Spar
Mercator
Tuš

lindt

bonboniera čokoladne kroglice lešnik lindor, lindt, 200g

Pakiranje: 200 g

od7,99 €najceneje v Spar

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 39,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

8,99 €7,99 €-11%

39,95 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,99 €7,99 €-11%

39,95 €/kg

bonboniera lindor z lešniki, lindt, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

7,99 €

39,95 €/kg

Bonboni čokoladni mlečni Lindor, lešnik, 200 g