vafelj oblit s čokolado kit kat, nestlé, 41,5g
Spar
Mercator
Tuš

kitkat

vafelj oblit s čokolado kit kat, nestlé, 41,5g

Pakiranje: 42 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 31,08 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

31,08 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,33 €

32,05 €/kg

Vafelj KIt kat, 41,5g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €

33,49 €/kg

čokolada, kit kat, 41,5 g