zeliščni bonboni citronska melisa brez sladkorja, ricola, 75g
Spar
Mercator
Tuš

ricola

zeliščni bonboni citronska melisa brez sladkorja, ricola, 75g

Pakiranje: 75 g

od1,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,69–2,29 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 22,53 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,29 €1,69 €-26%

22,53 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €

30,53 €/kg

zeliščni bonboni, melisa, ricola, 75 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €2,29 €-4%

30,53 €/kg

Bonboni Ricola, melisa, brez skladkorja, 75g