vafelj z lešnikovim in kakavovim polnilom nussini, milka, 31,5g
Spar
Mercator
Tuš

milka

vafelj z lešnikovim in kakavovim polnilom nussini, milka, 31,5g

Pakiranje: 32 g

od0,59 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,59–0,79 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 18,73 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,79 €0,59 €-25%

18,73 €/kg

Desert Milka nussini, čokolada, 31,5g

Spar

Spar

Na zalogi

0,79 €

25,08 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,79 €

25,08 €/kg

napolitanke nussini z lešniki, milka, 31,5 g