koruzni flips minions, chio, 75g
Spar
Mercator
Tuš

chio

koruzni flips minions, chio, 75g

Pakiranje: 75 g

od1,79 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,79–1,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 23,87 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €1,79 €-10%

23,87 €/kg

flips minions, chio, 75 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

26,53 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €

26,53 €/kg

Flips Chio Minions 75 g