začimbna mešanica za ribe quick&easy, kotányi, 25g
Spar
Tuš

kotanyi

začimbna mešanica za ribe quick&easy, kotányi, 25g

Pakiranje: 25 g

od0,81 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,81–1,09 € · prihranite do 0,28 €

Cena na enoto: od 32,40 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,81 €

32,40 €/kg

Mešanica začimb Kotanyi, za ribo, Quick & Easy, 25 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €

43,60 €/kg