biskvitno pecivo tender cow, milka, 140g
Spar
Mercator
Tuš

milka

biskvitno pecivo tender cow, milka, 140g

Pakiranje: 140 g

od2,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,09–2,89 € · prihranite do 0,80 €

Cena na enoto: od 14,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €2,09 €-25%

14,93 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,85 €+2%

20,36 €/kg

Piškoti Milka, Tender cow, 140g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €+26%

20,64 €/kg

pecivo tender cow, milka, 140 g