krompirjev flips pom bär original, 100g
Spar
Mercator
Tuš

pom bär

krompirjev flips pom bär original, 100g

Pakiranje: 100 g

od2,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 29,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €+37%

29,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €+25%

29,90 €/kg

flips original, pom bar, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €+31%

29,90 €/kg

Flips Pom Bar Original 100 g