mozart kroglice bele 231g
Spar
Mercator
Tuš

victor schmidt

mozart kroglice bele 231g

Pakiranje: 231 g

od5,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,29–5,49 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 22,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,29 €

22,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,39 €

23,33 €/kg

bonboniera, kroglice bela čokolada, mozart, 231 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,49 €

23,77 €/kg

Desert Mozart kroglice, bele, 231g