slane palčke, soletti, 230g
Spar
Mercator
Tuš

soletti

slane palčke, soletti, 230g

Pakiranje: 230 g

od2,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 10,39 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,39 €

10,39 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

10,39 €/kg

palčke, soletti, 230 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

10,39 €/kg

Slane palčke Soletti, 230 g