čips iz polnozrnatega rjavega riža z okusom paprika omake, byond, 60g
Spar
Mercator
Tuš

livity

čips iz polnozrnatega rjavega riža z okusom paprika omake, byond, 60g

Pakiranje: 60 g

od1,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 24,83 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,49 €

24,83 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

24,83 €/kg

rižev čips z oksuom salsa paprike, byond, 60 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,49 €

24,83 €/kg

Čips rižev Livity, salsa, paprika, 60 g