vafljev kornet presenečenja z lešnikovo kremo paw patrol, relkon, 25g
Mercator
Tuš

relkon

vafljev kornet presenečenja z lešnikovo kremo paw patrol, relkon, 25g

Pakiranje: 25 g

od1,45 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,45–1,49 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 58,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,45 €

58,00 €/kg

Kornet presenečenja Relkon, Tačke na patrulji, 25 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €+25%

59,60 €/kg

kornet z lešnikovo kremo in igračo paw patrol, relkon, 25 g