čokolada snickers, 5/1, 250g
Spar
Mercator
Tuš

snickers

čokolada snickers, 5/1, 250g

Pakiranje: 250 g

od4,19 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 4,19–4,20 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 16,76 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €

16,76 €/kg

čokolada, snickers, 5 x 50 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,19 €

16,76 €/kg

Čokolada mlečna Snickers, 5 x 50 g

Spar

Spar

Na zalogi

4,20 €

16,80 €/kg