mlečna čokolada, dorina, 250g
Spar
Tuš

dorina

mlečna čokolada, dorina, 250g

Pakiranje: 250 g

od4,45 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 4,45–5,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 17,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,45 €

17,80 €/kg

Čokolada mlečna, Dorina, 250 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

5,49 €

21,96 €/kg