Piščančji file, IK, 800g
Mercator
Tuš

PP

Piščančji file, IK, 800g

Pakiranje: 800 g

od7,99 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 7,99–14,49 € · prihranite do 6,50 €

Cena na enoto: od 9,99 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

14,49 €7,99 €-45%

9,99 €/kg

piščančji file natur, perutnina ptuj, pakirano, 800 g, ik

Tuš

Tuš

Na zalogi

14,49 €

18,11 €/kg