krompirjev čips v tulcu z okusom kisle smetane pom-bär, kelly´s, 150g
Spar
Mercator

pom bär

krompirjev čips v tulcu z okusom kisle smetane pom-bär, kelly´s, 150g

Pakiranje: 150 g

od2,59 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,59–2,89 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 17,27 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €2,59 €-13%

17,27 €/kg

čips crizzlies, kisla smetana, pom bar, 150 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,89 €

19,27 €/kg