sadni trdi polnjeni bonboni visoki c, šumi, 100g
Mercator
Tuš

šumi

sadni trdi polnjeni bonboni visoki c, šumi, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,39 €najceneje v Mercator

Cena na enoto: od 13,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €+18%

13,90 €/kg

bonboni visoki c, šumi, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €

13,90 €/kg

Bonboni Visoki C, 100g