hrustljavi čips hot&spicy, pringles, 165g
Spar
Mercator
Tuš

pringles

hrustljavi čips hot&spicy, pringles, 165g

Pakiranje: 165 g

od2,49 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,49–3,39 € · prihranite do 0,90 €

Cena na enoto: od 15,09 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €2,49 €-27%

15,09 €/kg

čips hot&spicy, pringles, 165 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €+36%

20,55 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,39 €+70%

20,55 €/kg

Čips Pringles Hot&Spicy 165 g