sladoled borovnica in mascarpone, leone, 450ml
Mercator
Tuš

leone

sladoled borovnica in mascarpone, leone, 450ml

Pakiranje: 450 ml

od4,79 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 4,79–4,93 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 10,64 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,79 €

10,64 €/L

sladoled v lončku, borovnica, leone, 450 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,93 €

10,96 €/L

Sladoled Leone Blueberry Trio 150 ml