sladoled half baked, ben&jerry´s, 465ml
Spar
Mercator
Tuš

ben & jerry's

sladoled half baked, ben&jerry´s, 465ml

Pakiranje: 465 ml

od6,99 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 6,99–10,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 15,03 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

6,99 €

15,03 €/L

Sladoled Ben & Jerry's Half Baked 465 ml

Spar

Spar

Na zalogi

10,49 €9,44 €-10%

20,30 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

10,49 €

22,56 €/L

sladoled v lončku, half baked, ben & jerry's, 465 ml