sladoled planica original na palčki, ljubljanske mlekarne, 4x120ml
Spar
Mercator
Tuš

planica

sladoled planica original na palčki, ljubljanske mlekarne, 4x120ml

Pakiranje: 480 ml

od8,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 8,89–8,95 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 18,52 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,89 €

18,52 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,89 €

18,52 €/L

sladoled na palčki, čokolada, planica, 4 x 120 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

8,95 €

18,65 €/L

Sladoled na palčki, Planica DP, 4x120ml